Kancelaria Ingress to profesjonalne
usługi rachunkowo-podatkowe


Oferujemy kompleksową obsługę firmy – od rejestracji, przez rozliczenia fiskalne po sprawy kadrowe.

Doskonale wiemy, że w branży finansowo-księgowej najbardziej istotne są wiedza merytoryczna oraz doświadczenie. Dlatego kancelaria rachunkowo-podatkowa Ingress gwarantuje rzetelną i fachową obsługę.

Naszymi atutami są zespół stale rozwijających swą wiedzę ekspertów oraz bogate doświadczenie w zakresie wsparcia księgowego. Możemy pochwalić się skuteczną współpracą z partnerami z różnych obszarów gospodarki i form prowadzenia działalności – od firm produkcyjnych po urzędy państwowe.

Pracujemy z zachowaniem najwyższej staranności i profesjonalizmu. Oferowane przez nas usługi księgowe, kadrowe i podatkowe realizujemy na bazie certyfikatu księgowego. Jesteśmy certyfikowanym biurem rachunkowym zrzeszonym w Jesteśmy również ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.Wykwalifikowane wsparcie księgowe, podatkowe i kadrowe


Mamy świadomość, że nasi klienci szukają kompetentnego i rzetelnego partnera, który będzie dla nich wsparciem w każdej sytuacji. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, firmami stawiającymi pierwsze kroki na rynku i rozwijającymi się, jak i osobami prowadzącymi lub rozpoczynającymi działalność gospodarczą. Nasza wiedza i biegłość w skomplikowanych przepisach ułatwiają prowadzenie biznesu niezależnie od jego skali. Usługi kancelarii Ingress zawsze są dostosowane do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości klienta.

Nasza oferta obejmuje prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, obsługę kadrowo-płacową, rozliczenia z Urzędem Skarbowym, Urzędem Statystycznym, PFRON, Urzędem Celnym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.