O nas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mniejszych i większych firm oferujemy szereg usług księgowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań podatkowych klienta.

Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, obsługi kadrowo-płacowej, rozliczeń z Urzędem Skarbowym, Urzędem Statystycznym, PFRON, Urzędem Celnym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych oraz spółek prawa handlowego.

Służymy pomocą osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą oraz firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku.

Podczas współpracy staramy się być Państwa doradcami, a nie tylko narzędziem do prowadzenia dokumentów księgowych.

Wszystkie usługi świadczymy z dołożeniem należytej staranności oraz zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta.

Naszym atutem jest bogate doświadczenie w działalności księgowo-doradczej, jakie zdobyliśmy w różnych obszarach działań gospodarczych, od firm produkcyjnych po urzędy państwowe.

Korzyści ze współpracy:

  • Reprezentujemy Klienta przed urzędami;
  • Wszystkie deklaracje, sprawozdania, formularze podpisujemy w imieniu Klienta oraz składamy do odpowiednich instytucji;
  • W przypadku kontroli Klient odsyła kontrolujących do biura rachunkowego;
  • Spotkania mogą odbywać się w naszym biurze, ale również poza nim lub w innym dogodnym dla Klienta miejscu;
  • Klient oszczędza środki finansowe związane z zapewnieniem powierzchni biurowej, zatrudnieniem wykwalifikowanej kadry oraz ich wynagrodzeniem, zakupem sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, kosztami wymaganego prawem podpisu kwalifikowanego, szkoleniem pracowników oraz utrzymaniem dla nich dostępu do fachowych czasopism;
  • Staramy się odpowiedzieć na każde pytanie lub wątpliwość Klienta;
  • Odpowiedzialność cywilna za błędy księgowe jest po stronie biura a nie Klienta;

Dodatkowo

Proponujemy umowę zawierającą wzajemne polecanie usług oraz preferencyjne stawki dla klientów skierowanych do nas z Waszej firmy, natomiast dla Waszej firmy upusty w płatnościach za usługi w formie rabatu.

Oprócz tego otwarci jesteśmy na umieszczenie reklamy Waszej firmy na naszej stronie.

Proponujemy również doradztwo podatkowe po preferencyjnych cenach dla klientów Waszej firmy.

Jesteśmy elastyczni w sprawie odbioru dokumentów księgowych. Odbieramy dokumenty od Klientów ze wskazanego miejsca w uzgodnionym wcześniej terminie.

Jest również możliwość przesyłania dokumentów drogą elektroniczną za pomocą poczty elektronicznej lub dysku wirtualnego Dropbox.

 W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.