O nas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mniejszych i większych firm oferujemy szereg usług księgowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań podatkowych klienta.

Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, obsługi kadrowo-płacowej, rozliczeń z Urzędem Skarbowym, Urzędem Statystycznym, PFRON, Urzędem Celnym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych oraz spółek prawa handlowego.

Służymy pomocą osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą oraz firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku.

Wszystkie usługi świadczymy z dołożeniem należytej staranności oraz zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta.

Naszym atutem jest bogate doświadczenie w działalności księgowo-doradczej, jakie zdobyliśmy w różnych obszarach działań gospodarczych, od firm produkcyjnych po urzędy państwowe.

Korzyści ze współpracy:

  • Reprezentujemy Klienta przed urzędami;
  • Wszystkie deklaracje, sprawozdania, formularze podpisujemy w imieniu Klienta oraz składamy do odpowiednich instytucji;
  • W przypadku kontroli Klient odsyła kontrolujących do biura rachunkowego;
  • Spotkania mogą odbywać się w naszym biurze, ale również poza nim lub w innym dogodnym dla Klienta miejscu;
  • Klient oszczędza środki finansowe związane z zapewnieniem powierzchni biurowej, zatrudnieniem wykwalifikowanej kadry oraz ich wynagrodzeniem, zakupem sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, kosztami wymaganego prawem podpisu kwalifikowanego, szkoleniem pracowników oraz utrzymaniem dla nich dostępu do fachowych czasopism;
  • Staramy się odpowiedzieć na każde pytanie lub wątpliwość Klienta;
  • Odpowiedzialność cywilna za błędy księgowe jest po stronie biura a nie Klienta;

Dodatkowo

Proponujemy umowę zawierającą wzajemne polecanie usług oraz preferencyjne stawki dla klientów skierowanych do nas z Waszej firmy, natomiast dla Waszej firmy upusty w płatnościach za usługi w formie rabatu.

Oprócz tego otwarci jesteśmy na umieszczenie reklamy Waszej firmy na naszej stronie.

Jesteśmy elastyczni w sprawie odbioru dokumentów księgowych. Odbieramy dokumenty od Klientów ze wskazanego miejsca w uzgodnionym wcześniej terminie.

Jest również możliwość przesyłania dokumentów drogą elektroniczną za pomocą poczty elektronicznej lub dysku wirtualnego Dropbox.

 W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.